Elektromobilių įkrovimo stotelės nauda Jūsų namuose

Kuo ypatingas elektromobilių įkrovimo procesas?

Pirmieji elektra varomi automobiliai atsirado dar XIX a. bei XX a. pradžioje. Automobilių pramonei įsibėgėjant, krito ir iškastinio kuro kainos, ko pasėkoje prasidėjo masinė automobilių gamyba. Dėl šių priežasčių elektromobilis greitai pradėjo netekti populiarumo ir vietos automobilių rinkoje.

XXI a. pirmojo dešimtmečio pabaigoje (2008 m.) iškastinio kuro kainų kylimas ir globalinio atšilimo problemos, paskatino žmonės domėtis ekologija. To pasėkoje buvo pradėta investuoti elektromobilių tobulinimą, išrastos naujo tipo talpesnės baterijos. Palyginant 2010 metais buvo parduota 29 milijonai elektromobilių, o 2020 metais jau 49 milijonai. Per 10 metų, įsigytų automobilių kiekis išaugo beveik dvigubai, kuris su kiekvienais metais vis auga. Prognozuojama, kad po penkerių metų prasidės masinis elektromobilių pirkimas. Pagal šias tendencijas galima teikti, kad dabar įsirengiant ar atsinaujinant namus yra verta įsirenti elektromobilio įkrovimo stotelę namuose.

žmogus krauna automobilį
žmogus krauna automobilį

Kodėl verta turėti elektromobilio stotelę savo namuose?

Įkroviklio lokaciją pagal jūsų norą

Įkrovimo stotelė gali būti įrengta bet kurioje vietoje Jūsų namuose garaže, lauke, lauko aikštelėje ir pan.

Greitas ir patogus krovimas Jūsų pasirinktu laiku

Automobilio kroviklio krovimo greitį galite rinktis nuo paprasto iki greito krovimo (angliškai fast charging) stotelės. Įsirengus namie Elektromobilio įkrovimo stotelę, nereikia sukti galvos dėl vizitų į elektromobilio įkrovimo aikšteles mieste. O jeigu namie yra įrengta saulės elektrinė, automobilio eksploatacijos išlaidos sumažėja nepalyginamai.

Patogus valdymas ir saugus krovimas

Elektromobilio krovimą galite stebėti per mobiliąją programėlę, kurios dėka galite kontroliuoti krovimo funkcijos tipą, bei visą detalią informaciją. Automobilio įkrovimo stotelė įrengiama pagal saugumo reikalavimus, kuri apsaugo nuo nenumatytų elektros trikdžių namuose. Tad automobilis gali saugiai krautis Jūsų namuose, Jūsų pasirinktu laiku.

ev įkroviklis charger evcharger elektromobilis
ev įkroviklis charger evcharger elektromobilis

Plačiau apie INVEL siūlomus elektromobilių įkroviklius galie rasti mūsų puslapyje :