Turėdami viziją sukurti ekologišką ir tvarią ateitį, pasaulinės fotovoltinės pramonės pionierių grupė, vadovaujama Davido Dingo, 2011 m. susibūrė ir įkūrė Growatt. Aistra sudaryti galimybę visiems gauti naudos iš tvarios energijos, įkvepia gilų atsidavimą Growatt komandai, kuri nenumaldomai dirba siekdama tiekti aukštos kokybės produktus ir paslaugas pasauliniams klientams.

Per dešimtmetį „Growatt“ greitai išaugo ir tapo pasauliniu pirmaujančiu paskirstytos energijos sprendimų tiekėju. Šiandien Growatt jau yra pasaulinis Nr.1 gyvenamųjų namų inverterių tiekėjas ir didžiausias vartotojų pusės energijos kaupimo keitiklių tiekėjas pasaulyje. Tačiau aistra, kuria dalijamės su savo pasauliniais partneriais kurti geresnį pasaulį, ir toliau veda mus į priekį.

180+

1.7M+

43+

ŠALYS KURIOSE ĮDIEGTOS SISTEMOS

VARTOTOJŲ SKAIČIUS

GROWATT SISTEMOJE

ATSTOVYBĖS VISAME PASAULYJE

Per dešimtmetį „Growatt“ greitai išaugo ir tapo pasauliniu pirmaujančiu paskirstytos energijos sprendimų tiekėju.

Šiandien Growatt jau yra pasaulinis Nr.1 gyvenamųjų namų inverterių tiekėjas ir didžiausias vartotojų pusės energijos kaupimo keitiklių tiekėjas pasaulyje. Tačiau aistra, kuria dalijamės su savo pasauliniais partneriais kurti geresnį pasaulį, ir toliau veda mus į priekį.

SMART ENERGY FOR GREEN FUTURE

VIENI IŠ LYDERIŲ RINKOJE

IŠMANŪS SPRENDIMAI SU

Growatt inverteriais

ĮKROVIMO STOTELĖS

APSAUGOKITE SAVO SAULĖS INVESTCIJAS

APSAUGOKITE SAVO SAULĖS INVESTCIJAS

ĮKROVIMO STOTELĖS

VERSLUI IR NAMAMS